Vinceza Mustat Blakely avoimet mokkanahkasaappaat, joissa on leikkauskorko
Näytä kaikki: Nilkkurit Vinceza
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Vinceza Mustat Blakely avoimet mokkanahkasaappaat, joissa on leikkauskorko
Löydä charmia ja eleganssia Vinceza Suede Openwork Blakely -nilkkurit mustissa! Nämä tyylikkäät nilkkurit sopivat täydellisesti tulevaan kauteen, ja niissä yhdistyvät mukavuus ja muodikas muotoilu, joten ne ovat välttämätön osa vaatekaappiasi.
Ekologisesta mokkanahkasta valmistetuille niille on ominaista harjakattoinen kuviointi, joka ei vain lisää niihin keveyttä, vaan tekee niistä myös visuaalisesti erittäin houkuttelevia. Muovipohja varmistaa kestävyyden ja käyttömukavuuden, ja käytännöllinen vetoketju päällisen sivulla helpottaa kenkien pukemista ja riisumista.
Lisäksi jäykistetty kantapää ja ekologinen nahkapohjallinen takaavat erinomaisen vakauden ja mukavuuden, mikä tarkoittaa käyttömukavuutta koko päivän ajan. Blakely-nilkkurit sopivat täydellisesti useisiin tyyleihin - arkisesta tyylikkäämpään, mikä tekee niistä korvaamattoman valinnan kaikkiin tilaisuuksiin.
Nämä nilkkurit lisäävät eleganssia mukavuudesta tinkimättä 6 cm:n kantapään ja 10 cm:n päällisen kanssa. Yläleveys on 8,5 cm, joten ne sopivat täydellisesti jalkaan.
Valitsemalla Vinceza Suede Openwork -nilkkurit Blakelylta, et keskity vain muodikkaan ulkoasuun, vaan myös laatuun ja mukavuuteen. Tarkista kokotaulukko ja löydä uusia muotoilumahdollisuuksia tällä ainutlaatuisella mallilla!
- Tuottaja: Vinceza
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Nilkkurit > Kengät Vinceza
- Koron korkeus (cm): 6 cm
- Yläkorkeus (cm): 10 cm
- Yläleveys (cm): 8,5 cm
- Lisäominaisuudet: harjakattoinen
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pohjan materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: eko nahka
- Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
- Lämpeneminen: EI
- Koron tyyppi: lähettää
- Yläleveys: 8.5
- Yläkorkeus: 10
- Koron/tason korkeus: 6
- Nosek: pyöristää
- Korkeus: nilkan kautta
- Hallitseva kuvio: ei kuviota
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.