Inna marka Mustat broguet vaaleanpunaisissa Korgal-pohjissa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä ainutlaatuinen tyyli Korgal-kenkien avulla! Nämä mustat kengät vaaleanpunaisella pohjalla ovat todellinen värikäs hulluus, joka houkuttelee huomiota. Niiden ainutlaatuinen muotoilu ja trapper-pohja kylläisissä väreissä tekevät tyylistäsi entistä mielenkiintoisemman.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut Korgal-kengät tarjoavat paitsi muodikkaan ilmeen, myös arjen mukavuuden. Pieni 7 cm korkea kantapää korostaa hienovaraisesti jalkoja ja lisää eleganssia. Vakionumeroinnin ansiosta sinun ei tarvitse huolehtia istuvuudesta - valitse vain kokosi.

D7922-malli on täydellinen valinta kesäpäiviin. Ne ovat koot 36-41, joten ne on helppo pukea ja riisua. Niiden pyöreä varvas tekee niistä paitsi tyylikkäitä, myös mukavia käyttää.

Anna Korgal-kenkien tulla tärkeäksi osaksi vaatekaappiasi. Ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja lisäävät tyyliisi hieman iloa ja väriä. Valitse valmistajan alkuperäinen laatikko ja nauti mallista, jossa toiminnallisuus yhdistyy muotiin!

  • Lämmittävä: Ei
  • Korkeus: Matala
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: vaaleanpunainen
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: D7922
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 7
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|