Lemar Lemar Mustat Desmond-nahkaiset koristelut
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Tarkista myös
Yksityiskohdat: Lemar Mustat Desmond-nahkaiset koristelut
Lemar Leather Loafers On The Platform with Decoration Black Desmond ovat tyylikkäitä naisten mokasiineja valmistajalta Lemar. Ne on valmistettu luonnollisesta nahasta, ja niissä on kiinnitetty paljon huomiota yksityiskohtiin. Niille on ominaista kultaisen ketjun muodossa oleva koriste edessä, mikä tekee niistä ainutlaatuisia.
Kengissä on jäykistetty kantapää, jonka tarkoituksena on varmistaa jalan oikea vakaus. Käyttömukavuutta lisää myös herkkä kiila ja taso, johon mokkasiinit kiinnitetään.
Tässä mallissa ei ole hallitsevaa kuviota, mikä tekee niistä universaaleja ja helppoja yhdistää eri tyyleihin. Valmistajan koodi on BM176335 ja valmistajan ilmoittama väri on "Naplak black".
Kenkien elementit ovat mustaa ja kultaa - kulta on asusteen väri. Kengän pohja on kumia ja pohjallinen luonnonnahkaa. Kengissä on pyöreä kärki ja ne ovat liukukengät - niissä ei ole kiinnitysosaa.
Nämä kengät kuuluvat kategoriaan "Naiset » Naiset » Loafers" ja meillä on valittavana eri kokoja, 36-41. Koron korkeus on 3,5 cm ja alusta/pohja 2,5 cm. Kengät toimitetaan alkuperäisessä valmistajan pakkauksessa.
Kenkien mukana on tiedot ehdotetuista kooista senttimetreinä. Yhden tuotteen paino pakkauksen kanssa on 0,8 kg. Tuote on saatavilla alkuperäisessä muodossaan.
- Tuottaja: Lemar
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Saappaat Lemar
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kantapään tyyppi: Buskin
- kantapään korkeus (cm): 3,5
- Taso / pohja (cm): 2,5
- Akselin korkeus (cm): 5,5
- Lisäominaisuuksia: ketju
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pisteväri: kultainen
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lihavuus: G.
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Lukko: liukastua
- Tuottajakoodi: 10141 Naplak Black + PLN.
Kiitos kommentin lisäämisestä.