PA1 PA1 Mustat eristetyt Meldertin saappaat

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tutustu ainutlaatuiseen PA1-malliin, Meldert mustiin eristettyihin nilkkureihin, joissa yhdistyy eleganssi ja mukavuus. Nämä klassiset nilkkurit ilahduttavat minimalistisella muotoilullaan, minkä ansiosta ne sopivat hyvin sekä farkkujen että muodollisempien tyylien kanssa. Valmistettu korkealaatuisesta mokkanahkasta, ekologisesta nahasta, ne tarjoavat paitsi estetiikan myös kestävyyttä.

Meldert-saappaat on varustettu lämpimällä sisäpuolella, mikä tarjoaa mukavuutta ja suojaa kylmältä, joten ne ovat ihanteellinen valinta kylmempään päivään. Vetoketjun ansiosta ne on helppo pukea ja riisua, ja pyöreä nenä lisää viehätystä. Lisäksi yläosaa koristavat hienovaraiset strassit lisäävät omaperäisyyttä ja luonnetta.

Vakionumeroina (36-41) saatavana oleville Meldert-saappaille on ominaista 3 cm korkea tasainen kantapää ja nilkan yläpuolelle ulottuva yläpituus (16,5 cm). Kumipohja tarjoaa hyvän pidon, ja kangaspohjallinen takaa käyttömukavuuden.

Valitse PA1 Meldert nilkkurit lisätäksesi ripaus eleganssia ja tyyliä vaatekaappiisi mihin tahansa tilanteeseen. Valmistaudu kohteliaisuuksiin pukemalla näitä muodikkaita mustia kenkiä, jotka saavat sinut tuntemaan olosi varmaksi ja houkuttelevaksi.

  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita , turkis
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Chelsea-saappaat suihkuilla K122002 / SU
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|