Inna marka Mustat eristetyt saappaat 33PT01 negro

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

33PT01 negro mustat eristetyt vaelluskengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkonäköä ja mukavuutta. Nämä upeat kengät erottuvat paitsi modernista muotoilustaan, myös toimivuudestaan, mikä tekee niistä täydellisen ratkaisun talvipäiviin.

Klassisten nauhojen sijaan saappaat on varustettu satiininauhalla, joka antaa niille ainutlaatuisen luonteen ja tyylin - tämän kauden pakollinen hankinta! Kiinteä pohjallinen suojalla tarjoaa erinomaisen pidon, mikä on erittäin tärkeää vaikeissa talviolosuhteissa. Lisäksi kenkien sisäpuoli on vuorattu paksulla turkilla, mikä takaa mukavuuden ja lämmön myös kylmimpinä päivinä.

Miellyttävän tuntuisesta ekologisesta nahasta valmistetut lenkkarit eivät vain näytä hyvältä jalassa, vaan ovat myös ympäristöystävällisiä. Klassisen mustan värin ansiosta ne on helppo yhdistää erilaisiin tyyleihin, arkisesta tyylikkäämpään.

Saappaissa on nauhakiinnitys, joka mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalan leveydelle, ja 4 cm:n kantapään korkeus lisää hienovaraista korkeutta menettämättä käyttömukavuutta. Korkea eristys on lisäetu, joka tekee kengistä paitsi tyylikkäitä, myös ennen kaikkea toimivia.

Valitse eristetyt mustat saappaat 33PT01 negro ja nauti mukavuuden, lämmön ja muodikkaan ulkonäön yhdistelmästä tällä kaudella!

  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Korkeus: korkea
  • Lämmittävä: Joo
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|