Inna marka Mustat espadrillit Idanalta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
 - Tarkista toimitusajat eri maihin
 - Palautustakuu
 
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat espadrillit Idanalta
Löydä eleganssia ja mukavuutta kesätyyleissä mustilla Idana-alustaespadrilleilla. Tunnetun brändin luoma malli G-07 on erinomainen valinta muodikkaalle ulkonäölle ja mukavuudelle arvostaville naisille.
Nämä matalat espadrillit erottuvat klassisesta mustasta väristään, joka sopii täydellisesti mihin tahansa kesävaatekaappiin. Valmistettu ekologisesta mokkanahasta, se ei ainoastaan takaa houkuttelevaa ulkonäköä, vaan myös käyttömukavuutta. Yhdessä 4 cm korkean valkoisen kumipohjan kanssa Idana espadrillit korostavat täydellisesti tyylikästä ja modernia lähestymistapaa arjen asuihin.
Pyöreän kärjen ja slip-on-kiinnityksen ansiosta nämä espadrillit eivät ole vain käytännöllisiä, vaan myös helppoja pukea. Eristämätön sisäpuoli tekee niistä ihanteellisen valinnan lämpimiin päiviin, ja niiden kevyt rakenne tekee niistä puhtaan nautinnon.
Idana espadrillit ovat universaaleja jalkineita, jotka sopivat täydellisesti niin arkeen kuin tyylikkäämpiinkin tyyleihin. Tuotteen paino vain 0,8 kg ja alkuperäinen pakkaus takaavat kätevän kuljetuksen ja säilytyksen.
Älä odota enää! Valitse Idana-alustaiset espadrillit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta kaikissa kesäolosuhteissa.
- Tuottaja: Inna marka
 - Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Espadrillit > Kengät Inna marka
 
- Lämmittävä: Ei
 - Korkeus: Matala
 - Lisäominaisuuksia: puute
 - Kokoelma: Kesä
 - Väri: musta
 - Pohjan väri: Valkoinen
 - Ainoa materiaali: Kumi
 - Pohjallinen materiaali: kangas
 - Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
 - Malli: G-07
 - Nenä: pyöristää
 - Kantapään / alustan korkeus: 4
 - Hallitseva kuvio: ilman mallia
 - Lukko: liukastua
 - Tuottajakoodi: BM171450
 
                                        
                                            
                                        
                                            
Kiitos kommentin lisäämisestä.