Filippo Mustat Filippo naisten saappaat lohkossa
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat Filippo naisten saappaat lohkossa
Filippon mustat naisten nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia yhdistettynä mukavuuteen. Nämä tyylikkäät saappaat on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta yhdistettynä mokkanahkaan, ja ne erottuvat paitsi esteettisyydestään myös työn laadusta.
Tässä mallissa on käytännöllinen vetoketju, joka helpottaa kenkien pukemista ja riisumista huomattavasti. Polvisaappaat sopivat varmasti moniin tyyleihin - sekä arkeen että muodollisempiin, ja ne lisäävät ripaus kiiltoa mihin tahansa lookiin.
Noin 44 cm varren korkeudella ja mukavalla 5 cm:n korkokenällä nämä kengät takaavat vakauden ja mukavuuden. Lisäksi eristyksen ansiosta ne sopivat täydellisesti kylmiin päiviin.
Filippo-saappaat ovat saatavilla vakiokokoisina, joten ne on helppo mukauttaa tarpeisiisi. Sisusta on viimeistelty tekstiilivuorella ja välikkeellä, mikä takaa mukavuuden myös pitkäaikaisessa käytössä.
Nämä tyylikkäät saappaat toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä täydelliset lahjaksi. Tuotteella on 24 kuukauden takuu.
Valitsemalla Filippo mustat naisten saappaat, sijoitat muodikkaan ja toimivaan asuun, joka täydentää mitä tahansa tyyliä!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Filippo
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Kantapään tyyppi: lohko
- Kantapään / alustan korkeus: 5
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: muut
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.