Inna marka Mustat Jodhpur-saappaat korkealla pohjalla Musta K-105 Black II-Gat

Tuote ei ole saatavilla ;(

Chelsea-saappaat korkealla pohjalla K-105 Black II (1. laatu) - HUOM: kengässä on liimaa (vika näkyy kuvassa).

Kuvaus:

Erittäin alkuperäiset naisten Chelsea-saappaat, joissa paksu pohja, 3,5 cm korkea. Valmistettu ekologisesta mokkanahkasta, vuorattu herkällä turkiksella, ne tarjoavat lämpöä ja mukavuutta kylmempinä päivinä. Kengissä ei ole vetoketjua - ne on varustettu elastisilla sisäkkeillä nilkan kohdalla, mikä tekee niiden pukemisesta helppoa ja mukavaa. Kevyt, käytännöllinen ja täydellinen jokapäiväiseen urbaaniin tyyliin.

Tuotteen ominaisuudet:

- Materiaali: ekologinen mokka (ulkopuolella), pehmeä turkis sisältä

- Pohja: korkea, 3,5 cm

- Kiinnitys: ei vetoketjua, joustavat sisäosat nilkassa

- Musta väri

- Koron tyyppi: tasainen

- Kuvio: sileä, ei kuviota

- Valmistaja: Muu merkki

Kuntohuomautus: Yhdessä kengässä liima tahraa - tämä on tarjouksen kuvassa näkyvä vika. Suosittelemme katsomaan valokuvia ennen ostamista; Mahdollisen tahran poisto kannattaa antaa ammattimaisen kengänpuhdistajan tehtäväksi, jotta materiaali ei vahingoitu.

Tyylit:

Erinomaiset farkkujen, arkihameiden ja takkien kanssa, ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen retkeilyyn ja työhön, kun etsit mukavuutta yhdistettynä erottuvaan ilmeeseen.

  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: musta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|