Inna marka Mustat kimaltelevat tennarit Marce-alustalla
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat kimaltelevat tennarit Marce-alustalla
Lavan mustat glitter-lenkkarit ovat ehdottoman välttämättömänä kesäpäivinä. Nämä ainutlaatuiset kengät eivät vain kiinnitä huomiota tyylikkään ulkonäön kanssa, vaan myös varmistavat puun mukavuuden, mikä tekee heistä täydellisen valinnan kaikille aktiivisille naisille.
Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu ne takaavat keveyden ja hengittävyyden, mikä on korvaamatonta kuumina päivinä. Pyöreä nenä antaa heille hienovaraisen viehätysvoiman, ja matala profiili tekee niistä täydellistä pitkiä kävelyretkiä tai tapaamisia ystävien kanssa. Lace -UP -kiinnittimen ansiosta voit olla varma, että jalkineet mukautuvat täydellisesti jalkaasi tarjoamalla vakautta ja mukavuutta.
Lenkkarit ovat 4,5 cm: n korkea alusta, joka ei vain optisesti ohutta kuvaa, vaan myös lisää muutama senttimetri korkea. Heidän hillitty musta väri saa ne täydellisesti sekoittumaan jokaisen kesän tyylistymiseen tilaisuudesta riippumatta.
Et voi missata tätä tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappisi tällä muodikkaalla mallilla. Täydellinen naisille, jotka haluavat yhdistää tyylin mukavuuteen, mustalla glitter -lenkkarilla on sijoitus, jota et todellakaan tule katumaan.
Kohtuullisen hinnan ansiosta ne ovat kaikkien käytettävissä, jotka haluavat näyttää muodikkaalta ilman liiallisia kuluja. Katso heidät Sheinin kesäkokoelmasta ja erottu joukosta!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Kesä
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Muovi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: A-59
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Tuottajakoodi: BM188598
Kiitos kommentin lisäämisestä.