Seastar Seastar Mustat lakatut pumput paljain sormilla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat lakatut seastar -pumput, joissa on paljaat sormet, on täydellinen yhdistelmä tyylikkyyttä ja mukavuutta, joka rikastuttaa naisten vaatekaappeja. Nämä kengät, jotka on luotu korkealaatuisesta ekologisesta lakattuista nahasta, häikäisevät mahtava kiilto, houkuttelee ulkonäköä ja korostaen naisten viehätysvoimaa. Rakennettu kantapää ja ohut tappi, jonka korkeus on 8 cm, tekevät pumppuista paitsi tyylikkäitä, myös mukavia käyttää pitkään.

Avoimet nenät antavat pumppuille keveyden, mikä tekee niistä täydellisen valinnan lämpimämpiin päiviin, ja luonnonahan pehmeä insertti varmistaa korkean mukavuuden. Lisäyksen ansiosta kengät on helppo laittaa, ja samalla ne tarttuvat täydellisesti jalkaan. Seastar -malli sopii sekä päivittäisiin, rentoihin pukuihin että muodollisempiin juhliin että iltatapahtumiin.

Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä paitsi käytännöllisen valinnan itselleen, myös upean lahjan rakkaalle. Valitse mustat lakatut seastar -pumput ja nauti tyylikkäästä tyylistä ja mukavuudesta joka päivä!

  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Tuottajakoodi: MM09P-B
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.0
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|