Inna marka Mustat litteät saappaat timanteilla C-68

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat litteät nilkkurit timanteilla C-68 ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Nämä korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut nilkkurit ilahduttavat elegantilla, klassisella ulkonäöllään ja toimivuudellaan. Niiden mustan värin ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin, arkisesta muodollisempaan.

Näissä saappaissa on litteä pohja, joka takaa mukavuuden myös pitkien päivien aikana. Nilkkapituinen päällinen suojaa lisäksi jalkoja kylmältä, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan syys- ja talvipäiviin. Vetoketju helpottaa kenkien pukemista ja riisumista, ja pyöreä kärki lisää hienovaraista charmia.

Lisäetuna ovat strassit, jotka antavat saappaille muodikkaan aksentin ja tekevät niistä ainutlaatuisia. Alustan korkeus 3,5 cm ja tasainen kantapää takaavat käyttömukavuuden ja pohjan synteettinen materiaali takaa riittävän pidon.

Tilaisuudesta riippumatta mustat C-68-nilkkurit ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle. Anna vaatekaappillesi uusi, tyylikäs aksentti ja nauti näiden ainutlaatuisten kenkien tarjoamasta mukavuudesta!

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lukko: lukon päällä
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|