Inna marka Mustat lumisaappaat Lagolta

21,23

Mustat lumisaappaat ovat täydellinen valinta tuleviin pakkaspäiviin. Nämä muodikkaat kengät, jotka erottuvat käytännöllisestä muotoilustaan, tulisi sisällyttää jokaiseen talvivaatekaappiin. Korkea päällinen, joka on valmistettu yhdistelmästä ekologista nahkaa ja materiaalia, joka ei päästä kosteutta läpi, tarjoaa erinomaisen suojan epäsuotuisia sääolosuhteita vastaan.

Pehmeän sisäturkin ansiosta lumikengät takaavat mukavuuden ja lämmön, ja niiden paksu pohja, jonka korkeus on 18,5 cm ja 4,5 cm alusta, ei vain lisää niiden esteettistä arvoa, vaan myös varmistaa vakauden ja mukavuuden kävellessä lumisilla kaduilla. . Pyöreä nenä ja kuvion puute tekevät kokonaisuudesta erittäin tyylikkään ja helposti yhdistettävän erilaisiin talvityyleihin.

Vetoketju mahdollistaa kenkien nopean ja mukavan pukemisen, ja vakionumerointi helpottaa oikean koon valintaa. Lumikengät ovat yhdistelmä modernia ilmettä ja toimivuutta, jonka ansiosta tunnet olosi muodikkaaksi ja tyylikkääksi joka tilanteessa. Alkuperäisessä laatikossaan nämä mustat lumisaappaat ovat varmasti loistava lisä talvikokoelmaasi.

  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lisäominaisuuksia: turkis
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: 22SN26-5094
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä
  • Korkeus: korkea
  • Tuottajakoodi: BM155115

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|