Inna marka Mustat massiiviset varvastossut, joissa rusetti ja Izsa-nalle
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat massiiviset varvastossut, joissa rusetti ja Izsa-nalle
Tutustu eleganssiksi ja mukavuuteen TC-4083-läppien kesäkokoelmasta, jossa on kulho toisesta tuotemerkistä. Nämä mustat, massiiviset läpät herättävät huomiota paitsi ainutlaatuisella muotoilullaan, myös lisätietoja, kuten keula ja zirkonilla koristeltu kiiltävä solki. Heidän kiitos, jokainen askel saa tyylin ja nykyaikaisuuden.
Liukuva rakenne tekee flip -lippujen lisäksi, että se ei ole helppo laittaa, vaan myös täydellisesti nopeaan tuotokseen - täydellisesti sekä kesäkävelyille ympäri kaupunkia ja rentoutumaan rannalla. Korkea alusta, jonka korkeus on 6 cm
Valmistaudu kohteliaisuuksiin! Tallit, joissa on nallekarhu ja zirkonit ovat välttämätöntä kausi, jonka avulla voit erottua joukosta ja tuntea olonsa muodikkaasta. Luo unohtumattomia kesätyyliä näillä epätavallisilla läppeillä!
Älä missaa tilaisuutta lisätä niitä kokoelmaan. TC-4083-flip-flops on yhdistelmä tyyliä, mukavuutta ja toiminnallisuutta, joka tekee niistä suosikkivalintasi joka päivä.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Inna marka
- Lukko: Liukua päälle
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Lisäominaisuuksia: strassit , keula-
- Tuottajakoodi: BM199193
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: purukumi
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Malli: TC-4083 Mustat varvastossut nallekarhulla
- Ulompi materiaali: synteettinen
- Kokoelma: Kesä
Kiitos kommentin lisäämisestä.