Inna marka Mustat mokasiinit koristeltu strassikivillä
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Tarkista myös
Yksityiskohdat: Mustat mokasiinit koristeltu strassikivillä
Löydä eleganssi ja mukavuus, jotka tarjoavat mustia leipoja, jotka on koristeltu zirkonilla. Nämä tyylikkäät kengät ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat muodikasta ilmettä ja mukavuutta.
Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, sekä ulkokerros että insertti tarjoavat paitsi houkuttelevan suunnittelun, myös mukavuuden käyttää koko päivän. Mustat mokkasiinit on ominaista klassinen, pyöreä nenä, mikä tekee niistä täydellisesti sopeutumaan moniin tyyliin.
Yksi näiden kenkien eduista on 4 cm korkea alusta, joka ei vain lisää luonnetta, vaan myös optimoi jalan mukavuuden, mikä mahdollistaa pidemmän käytön ilman väsymystä. Lisäkoriste on strassit, jotka antavat kengille erityisen hehkua ja eleganssia, mikä tekee niistä täydellisiä sekä joka päivä että erityisiin tilanteisiin.
Mokkasiinit asetetaan, mikä helpottaa laittaa ja nousua, ja niiden musta väri ja pohja on valmistettu muovista täydentäen niiden minimalistista, mutta myös tyylikkään suunnittelua. Alkuperäinen pakkaus laatikon muodossa tekee niistä ihanteellisia lahjaksi.
Valitse zirkonilla koristeltu mustia leveyksiä ja tuntuvat tyylikkäältä jokaisessa tilanteessa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Saappaat Inna marka
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Lukko: Liukua päälle
- Lisäominaisuuksia: strassit
- Tuottajakoodi: BM218875
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Muovi
- Malli: N24-021
- Nenä: pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.