Inna marka Mustat mokasiinit koristeltu strassikivillä

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssi ja mukavuus mustilla mokkasiineilla, jotka on koristeltu zirkonilla, jotka yhdistävät muodikkaan ilmeen ja mukavuuden, mikä on ihanteellinen modernille naiselle. Nämä tyylikkäät kengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, kiinnittävät varmasti jokaisen muodin rakastajan huomion.

Mustat leipät erottuvat klassisesta pyöreästä nenästä, mikä tekee niistä yleisen lisäyksen eri tyyleihin - rentoun tyylikkäisiin. Lisäetu on 4 cm: n korkea alusta, joka ei vain edistä käyttämisen mukavuuden lisäämistä, vaan lisää myös vähän eleganssia, mikä tekee jalat näyttämään ilmiömäiseltä.

Sisustaminen zirkonien muodossa ei vain tuo hehkua elementtiä, vaan korosta myös tämän mallin ainutlaatuisuutta. Mokkasiinit asetetaan, mikä tekee niiden asettamisesta ja poistamisesta on puhdasta nautintoa. Heidän minimalistinen muotoilu menee täydellisesti kestävästä muovista valmistetulla mustalla pohjalla, mikä vaikuttaa heidän voimaansa ja tyyliin.

Alkuperäisen pakkauksen ansiosta, joka on esteettinen laatikko, zirkonilla koristeltu mustia leivänmerkkejä ovat loistava lahjaidea rakkaalle. Valitsemalla tämän mallin saat paitsi muodikkaan vaatteen, myös takuun mukavuudesta jokaisessa tilanteessa. Tunne tyylikkäästi mokkasiinien kanssa brändistä toinen tuotemerkki!

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lukko: Liukua päälle
  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Tuottajakoodi: BM218875
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Malli: N24-021
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|