Inna marka

Mustat muskettisoturit J73 Musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mustat J73-saappaat ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkoasua ja käyttömukavuutta. Nämä tyylikkäät saappaat erottuvat tyylikkäästä muotoilustaan, jota on täydennetty kultaisella soljella, joka lisää tyylikkyyttä. Pehmeästä turkista valmistettu sisäinen eristys tekee niistä täydelliset kylminä päivinä tarjoten lämpöä ja mukavuutta.

Kengät on suunniteltu korkeinta laatua ja kestävyyttä ajatellen. Ne on valmistettu ekologisen mokkan ja ekologisen nahan yhdistelmästä, mikä ei vaikuta pelkästään niiden ulkonäköön, vaan myös käyttömukavuuteen. Sivuvetoketju mahdollistaa helpon pukemisen, mikä on erittäin käytännöllinen jokapäiväisessä käytössä.

J73 mustissa saappaissa on litteä 3 cm korkea kantapää, joka takaa vakauden ja käyttömukavuuden myös pitkäksi aikaa. Päällinen, joka ulottuu polven yläpuolelle, tekee näistä kengistä täydelliset moniin tyyleihin, sekä arki- että tyylikkäämpiin.

Ei ole epäilystäkään siitä, että tunnet olosi muodikkaaksi ja mukavaksi näissä upseereissa tilaisuudesta riippumatta. Valitse J73 Mustat saappaat ja lisää vaatekaappiisi ainutlaatuista tyyliä ja mukavuutta!

  • Väri: musta
  • Koron tyyppi: Tasainen kantapää
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KENKI MUODIKKA
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Yläkorkeus: Polven yläpuolella
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Koron/tason korkeus: 3.0
  • Lukko: lukon päällä
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Nosek: Manteli
  • Ulkomateriaali: muu
  • Pohjallinen materiaali: muu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|