Inna marka Mustat naisten lenkkarit C2006 Musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu mukavuuteen ja tyyliin naisten C2006 Black -lenkkareissa, jotka erottuvat tyylikkäästä, klassisesta leikkauksesta ja hienovaraisista kimaltelevista lisäosista. Nämä ainutlaatuiset lenkkarit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että muodikasta ilmettä jokapäiväisissä sarjoissa.

Kengän sisäpuoli on huolellisesti vuorattu kankaalla, mikä tekee niistä miellyttäviä käyttää koko päivän. Ulompi osa on valmistettu ekologisesta nahasta ja mokkasta, mikä ei ainoastaan ​​korosta niiden modernia muotoilua, vaan vaikuttaa myös niiden kestävyyteen. Ne sopivat täydellisesti sekä arkimuotoihin että tyylikkäämpiin yhdistelmiin.

C2006 Black lenkkarit on varustettu käytännöllisillä nauhoilla, jotka mahdollistavat täydellisen istuvuuden jalkaan. Tasainen 2 cm korkeudella varustettu pohja takaa mukavuuden arjen vaelluksilla ja pyöreä kärki lisää keveyttä kokonaisuuteen. Pehmeä, musta väri saa lenkkarit sopivaksi täydellisesti moniin eri tyyleihin.

Lukitse jalkasi muodilla C2006 mustilla tennareilla - ne eivät ole vain kenkiä, ne ovat ilmentymä ainutlaatuisesta arjen tyylistäsi! Valitse mukavuus ja eleganssi, jotka ovat saatavilla valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa. Älä epäröi ja liity naisten joukkoon, joka keskittyy moderneihin ratkaisuihin arjen jalkineissa!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|