Inna marka Mustat naisten lenkkarit, joissa on sukka -yläosa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mustat naisten lenkkarit, joilla on sukka-yläosa, on pakollinen jokaisesta muotiharrastajasta. Heidän moderni suunnittelu ja toiminnallisuus tekevät niistä paitsi tyylikkäitä, myös erittäin käytännöllisiä. Toisen tuotemerkin luoman REB-056-malli erotetaan pyöreästä nenästä ja nauhoille kiinnittimestä, jotka varmistavat täydellisen sopivuuden jokaiselle jalalle.

Alustan korkeus 3,5 cm lisää hienovaraisen kasvun, samalla kun se takaa mukavuuden päivittäisen toiminnan aikana. Vaalean musta kankaan yläosa tekee kengistä helpon käyttää ja tyylittää, ja valkoinen muovinen pohja tuo esiin tuoreuden ja nykyaikaisuuden.

Nämä lenkkarit ovat täydellisiä sekä kävelylle että urheilutoimintojen aikana. Ylistämättömän suunnittelun ansiosta ne tarjoavat riittävän ilmankierron, mikä tekee heistä loistavan valinnan lämpimämpiä päiviä.

Tilaisuudesta riippumatta lenkkarit ovat ehdotus naisille, jotka haluavat yhdistää muodikkaan ilmeen mukavuuteen. Alkuperäisessä laatikossa toimitetut ne ovat myös loistava lahjaidea rakkaalle. Lisää suosikkivarusteesi niihin ja luo ainutlaatuisia tyylit, jotka korostavat yksilöllistä tyyliäsi!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM221008
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Malli: REB-056
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Korkeus: nilkan eteen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|