Inna marka Mustat naisten sandaalit, joissa on nallerusetti alustassa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme tyylikkäitä mustien naisten sandaaleja, joissa on keulajousi laiturilla, josta tulee olennainen osa kesäkaappisi. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu, ne tarjoavat paitsi muodikkaan ulkonäön, myös puun mukavuuden.

Nämä klassiset sandaalit erottuvat avoimesta nenästä ja herkästä keulasta, joka antaa heille viehättävän nuotin. 4 cm: n alustan korkeuden ansiosta ne takaavat vakauden ja mukavuuden kaikissa olosuhteissa. Slip -UP -lukko tekee kengän asettamisesta ja poistamisesta erittäin helpon.

Mustat sandaalit, joissa on keula, sulautuvat täydellisesti erilaisiin tyyliöihin, sekä jokapäiväiseen että tyylikkäästi. Täydellinen kesäkävelyihin, tapaamisiin ystävien kanssa tai juhliin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä loistavan lahjaidean.

Valitse naisten sandaalit, jotka yhdistävät muodin mukavuuteen, ja nauti kesällä parhaasta tyylistä!

  • Tuottajakoodi: LX2350B
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: keula-
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Naisten sandaalit nallerusetilla
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään / alustan korkeus: 4

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|