Anesia Paris Anesia Paris Mustat saappaat soljilla
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1 - 4 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Anesia Paris Mustat saappaat soljilla
Löydä tyyliä ja mukavuutta mustilla soljellisilla Anesia Paris -nilkkureilla! Näissä eleganteissa kengissä yhdistyvät muodikas muotoilu ja käytännöllisyys, mikä tekee niistä täydellisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne näyttävät upeilta ja ovat ympäristöystävällisiä.
Nilkkureissa on mukava, leveä 3,5 cm kantapää, joka takaa käyttömukavuuden koko päivän. Lisäetuna on vetoketjukiinnitys, joka helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. Heidät hurmaavat koristeelliset soljet, jotka lisäävät jokaiseen tyyliin omaperäisyyttä ja luonnetta.
Saappaiden päälliset ovat 15 cm korkeat ja 22 cm leveät, joten ne sopivat täydellisesti jalkaan. Sisäpuolen lämpeneminen tekee niistä sopivia kylmempiin syksyn ja talven päiviin. Pyöreä nenä ja pehmeä kantapää puolestaan takaavat täyden käyttömukavuuden.
Nämä KeeShoes-malliston yleisnilkkurit sopivat täydellisesti moniin tyyleihin - rockista klassiseen, joten voit yhdistää ne helposti moniin arkiasuihin. Lisäksi synteettinen pohja kulutuspinnalla takaa hyvän pidon.
Black Anesia Paris -nilkkurit ovat välttämättömiä jokaisen mukavuutta ja tyyliä arvostavan naisen vaatekaapissa. Älä missaa tilaisuutta ostaa niitä ainutlaatuisesta OUTLET-tarjouksesta!
- Tuottaja: Anesia Paris
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Anesia Paris
- Akselin leveys: 22
- Varren korkeus: 15
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Väri: musta
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: Pyöristää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.