Inna marka Mustat sandaalit kiilakorossa, pellavanauha

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme ainutlaatuiset kiila sandaalit, jotka täydentävät täydellisesti kaikki kesätyylit. Nämä mustat sandaalit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkasta, ja niissä yhdistyvät eleganssi ja arjen mukavuus. Pohjan pellavanauha antaa niille ainutlaatuisen luonteen, ja ohut hihna nilkassa vakauttaa jalkaa ja varmistaa mukavuuden myös pitkän kävelyn aikana.

11 cm:n kantapään korkeudesta huolimatta sandaalit eivät tunnu väsyttävältä, kiitos tukevan alustan, joka tasapainottaa ja tukee askelta. Klassisen leikkauksensa ansiosta ne sopivat moniin tyyleihin - kesämekot, hameet ja väljät housut.

Pohjallinen on valmistettu eko-nahasta, mikä varmistaa käyttömukavuuden, kun taas eko-nahkainen mokka antaa niille tyylikkään ilmeen. Nämä kevyet mutta vakaat espadrillit ovat täydellinen valinta lämpimiin päiviin. Löydä kesän viehätys sandaaleissa, joissa yhdistyvät tyyli ja mukavuus!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Tekonahka
  • Nenä: Ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 11.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|