Vinceza Mustat sandaalit koristeltu Vinceza-kivillä
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat sandaalit koristeltu Vinceza-kivillä
Vinceza-kivillä koristellut mustat sandaalit ovat ehdotus naisille, jotka haluavat erottua kesätyylistä. Niiden moderni ja tyylikäs muotoilu tekee niistä täydellisesti viimeisimpien muotitrendien mukaisia. Nämä sandaalit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta, ja ne eivät vain näytä hyvältä, vaan tarjoavat myös mukavuutta käytettäessä jopa kuumina päivinä.
Vinceza-sandaaleille on ominaista klassinen leikkaus ja 9 cm korkea lohkokorko, joka lisää tyyliä ja takaa vakauden. Säädettävä solki mahdollistaa täydellisen istuvuuden mihin tahansa jalkaan, mikä tekee niistä entistä mukavampia. Erityinen koristelu värikkäiden kivien muodossa korostaa niiden omaperäisyyttä ja tekee niistä täydellisen täydennyksen sekä arki- että tyylikkäämpiin asuihin.
Nämä universaalit kengät sopivat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin - kesäisistä kaupungeista, tapaamisista ystävien kanssa kesäjuhliin. Mustan värin ja varpaan puuttumisen ansiosta nämä sandaalit ovat yleisesti yhteensopivia useiden eri tyylien kanssa.
Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappiasi näillä erittäin tyylikkäillä Vinceza-sandaaleilla - ne ovat ehdoton pakollinen hankinta jokaiselle muodikkaalle naiselle! Kun ostat ne, saat paitsi kauniit kengät myös hyvämaineisen valmistajan tarjoamaa laatua ja mukavuutta.
- Tuottaja: Vinceza
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Vinceza
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Pisteväri: monivärinen
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Muovi
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: 23-17259 Sandaalit kivillä tolppassa
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Tuottajakoodi: BM172900
- Korkeus: 20
Kiitos kommentin lisäämisestä.