Inna marka Mustat satiinipumput zirkonilla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat satiinipumput, joissa on zirkonia, ovat välttämättömiä jokaisessa tyylikkäässä vaatekaapissa! Nämä ainutlaatuiset kengät yhdistävät tyylin ja mukavuuden, jotka sopivat mieluiten erilaisiin tilanteisiin. Korkealaatuisesta satiinista valmistettu, ne näyttävät erittäin tyylikkäältä ja herkät strassit antavat heille loiston, joka houkuttelee ulkonäköä.

Pitkä tappi, jonka korkeus on 8,5 cm kauniisti, korostaa hahmoa lisäämällä luottamusta milloin tahansa. Ulkonäytön lisäksi myös pumppujen sisustus on suunniteltu huolellisesti: ekologinen iho tarjoaa mukavuutta ja mukavuutta, jopa pitkän kulumisen aikana. Beige -muovinen pohja takaa hyvän tarttuvuuden ja stabiilisuuden, mikä on erittäin tärkeä pidemmälle toiminnalle.

Pumppuilla on käytännöllinen, lisätty rakenne, mikä helpottaa laittamista ja lähtöä. Ne sekoittuvat täydellisesti erilaisilla tyylillä - tyylikkäistä mekkoista klassisiin housuihin, joiden ansiosta ne ovat universaali lisäys. Alkuperäinen pakkaus tarkoittaa, että ne voivat olla myös loistava lahja rakkaalle.

Panosta mustia satiinipumppuja zirkonilla ja erottuvat ainutlaatuisella tyylillä! Se ei ole vain kenkiä, se on ilmaus naisellisuudestasi ja eleganssistasi.

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Tuottajakoodi: VB22320 Nero
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Malli: VB22320
  • Nenä: spitz
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|