Lemax Lemax Mustat tekstiilikengät

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu Lemax-brändin Black Textile Sneakers -lenkkariin - täydelliset jalkineet moderneille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä. Nämä tyylikkäät lenkkarit on valmistettu laadukkaista, ilmavista kankaista, jotka tarjoavat erinomaisen ilmanvaihdon, joten jalkasi eivät hikoile ja ylikuumene lämpiminä päivinä.

Tunnettu urheilujalkineiden valmistaja Lemax piti huolen jokaisesta yksityiskohdasta tarjoten rakenteellisen ja pehmeän kantapään, mikä tarkoittaa käyttömukavuutta. Tennareissa ei ole kantapäätä, mikä tekee niistä erittäin mukavat ja täydelliset jokapäiväiseen käyttöön.

Kulutuspinnalla varustettu kumipohja varmistaa vakauden ja pidon eri pinnoilla, ja 3,5 cm lisäkorkeus lisää keveyttä ja modernia tyyliä. Pyöreä kärki ja harjakattoinen kuviointi antavat kengille urheilullisen ja elegantin luonteen.

Nämä mustat tennarit sopivat täydellisesti rennon tyyliin, joten ne ovat täydellinen valinta kevääseen ja kesään. Kätevän nauhojen sulkemisen ja pukeutumiskyvyn ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on puhdasta nautintoa.

Kaikki tämä on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee siitä myös loistavan lahjaidean. Valitse Mustat Lemax Textile Tennarit ja katso, että mukavuus ja tyyli kulkevat käsi kädessä!

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Lukko: toinen , nauhoitettu , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|