Inna marka Mustat tennarit, joissa kimaltelevat lisäkkeet

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat lenkkarit, joissa on glitter -insertit brändistä, toinen tuotemerkki ovat loistava valinta nykyaikaisille naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden ainutlaatuiseen tyyliin. WX-150-malli erotetaan tyylikkäästä ja samanaikaisesti urheilulajeista, joka toimii sekä jokapäiväisissä tyylissä että irtonaisten poistumisten aikana.

Nämä lenkkarit pidettiin klassisena mustana, herkän kultaisen brokaatin aksentteilla, lisäävät vähän hehkua ja hienostuneisuutta. Ekologisesta mokkanahasta valmistettu ne eivät ole vain ympäristöystävällisiä, vaan myös erittäin mukavia käyttää. Pyöreä nenä ja matala korkeus (5 cm) kantapää tekevät näistä lenkkarit ihanteellisiksi kaikille päiväpäivälle.

Kumista valmistettu pohja tarjoaa erinomaisen otteen, ja kangaspohja lisää mukavuutta käytön aikana. Nauhoitetun lukon avulla voit sovittaa jalan täydellisesti. Lisäksi valmistajan tyylikäs pakkaus tarkoittaa, että nämä lenkkarit voivat olla hieno lahjaidea.

Älä epäröi - löydä uudet suosikkikenkäsi, jotka korostavat henkilökohtaista tyyliäsi! Mustat lenkkarit WX-150 tuotemerkistä Toinen tuotemerkki on yhdistelmä muotia, mukavuutta ja korkeaa laatua, mikä on korvaamaton osa vaatekaappisi.

  • Tuottajakoodi: BM215616
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Malli: WX-150
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: eläin
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pisteväri: kultainen
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|