Inna marka Mustat tennarit, joissa paksu Bahira-pohja
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Mustat tennarit, joissa paksu Bahira-pohja
Mustat Bahira-lenkkarit paksulla pohjalla ovat täydellinen valinta jokaiselle, joka arvostaa tyyliä, mukavuutta ja kestävyyttä. Suunnittelijan luonne pyöreä nenä ja muodikas paksu pohja tekevät niistä täydellisesti tämän hetken trendeihin. Valmistettu korkealaatuisesta kankaasta, ne takaavat paitsi estetiikan myös pitkäaikaisen käytön.
Tennareissa on keskikorko, mikä tarkoittaa, että ne lisäävät pituuttasi muutamalla sentillä ja varmistavat mukavuuden koko päivän. Matala nauhakiinnitys mahdollistaa nopean ja helpon pukemisen ja säätämisen jalkaan. Klassinen musta väri yhdistettynä valkoiseen pohjaan tekee niistä yhteensopivia lähes mihin tahansa tyyliin - arkiasuista rennon ulkonäköön.
Bahira on malli, jonka pitäisi olla jokaisen muodikkaan naisen vaatekaapissa. Korkea laatu, käyttömukavuus ja alkuperäinen pakkaus laatikon muodossa ovat lisäetuja, jotka erottavat tämän tuotteen. Nämä kevät/kesämalliston lenkkarit ovat ehdoton hankinta kaikille muodikkaiden ja mukavien kenkien ystäville. Valitse Bahira-lenkkarit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta jokaisessa vaiheessa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät Inna marka
- Lämmittävä: Ei
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: BM194246
- Kokoelma: Kesä/kevät
- Väri: musta
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: kangas
- Malli: TA-215
- Nenä: pyöristää
- Korkeus: matala
- Lukko: nauhoitettu
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.