Inna marka

Mustat urheilukengät, joissa on herkkä A-13-kiilamainen kantapää

Tuote ei ole saatavilla ;(

Mustat urheilujalkineet, joissa on herkkä kiila A-13, ovat ihanteellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan ilmeen. Nämä tyylikkäät urheilukengät erottuvat klassisesta mustasta väristään, joka sopii moneen tyyliin niin arkeen kuin muodollisempiin tilaisuuksiin.

Herkän 5 cm korkean kiilan ansiosta jalkineet tarjoavat lisämukavuutta ja pidentää optisesti jalkoja korostaen figuuria. Pyöreä kärki ja slip-on sulkeminen tekevät kengistä paitsi tyylikkäitä, myös helppoja pukea. Laadukkaasta kankaasta valmistettu ulkomateriaali on kestävää ja jokapäiväistä käyttöä kestävää, ja synteettinen pohja tarjoaa iskunvaimennusta ja hyvän pidon.

A-13 jalkineet sopivat täydellisesti erilaisiin tilanteisiin - niin kävelylle kuin kavereiden kanssa tapaamiseen. Mukava kangassisäke tarkoittaa, että sen pitkä käyttö ei ole väsyttävää. Näistä KeeShoes-malliston muodikkaista kengistä tulee välttämätön osa vaatekaappiasi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Ulkomateriaali: muu
  • Nosek: pyöristää
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Korkeus: matala
  • Koron/tason korkeus: 5.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|