Inna marka Mustat Venie Suede -saappaat helmillä

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Mokanahkaiset nilkkurit, joissa helmiä musta vene**

Tutustu Venie-brändin mokkanahkaisten helmien eleganssiin ja mukavuuteen. Nämä kauniit mustat ekologisesta mokkasta valmistetut saappaat herättävät huomion ainutlaatuisella viimeistelyllään - pohjaa koristavat viehättävät helmet antavat niille ainutlaatuisen luonteen ja hienovaraisen kiillon.

Saappaat ovat osittain eristettyjä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kylmempään päivään. Tasainen, vain 3,5 cm korkea kantapää takaa vakauden ja mukavuuden joka askeleella, joten voit helposti ylittää jokapäiväiset reitit. Yläkorkeus 15 cm ja pyöreä kärki korostavat kenkien muodikasta muotoilua, jotka ulottuvat nilkan yläpuolelle ja tarjoavat samalla riittävän tuen jalalle.

Täydellisen istuvuuden varmistamiseksi suosittelemme noudattamaan kokotaulukkoa kokoa valittaessa. Muista, että numerointi on liioiteltu, joten kannattaa harkita yhtä kokoa pienemmän ostamista. Saappaita on saatavana eri kokoisina, jotta jokainen nainen löytää jotain itselleen.

Nämä nilkkurit eivät ole vain muodikas asuste, vaan myös käytännöllinen valinta jokapäiväiseen käyttöön. Niiden synteettinen pohja varmistaa kestävyyden, ja kangaspohjallinen materiaali takaa käyttömukavuuden. Vetoketju helpottaa pukemista, ja klassisen mustan värin ansiosta ne sopivat täydellisesti erilaisiin tyyleihin.

Sijoita mokkanahkaisiin nilkkurit, joissa on Venie-helmiä ja anna lookillesi ainutlaatuinen tyyli! Tutustu koko nilkkurien valikoimaamme ja valitse itsellesi täydellinen.

  • Akselin korkeus (cm): 15 cm
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 12.5
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Varren korkeus: 15
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|