Filippo Filippo Nahka Loafers alustalla harmaa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Filippo Nahka Loafers alustalla harmaa
Löydä ylimääräinen mukavuus ja tyyli Filippo-nahkahousuilla tyylikkäässä, vaaleanharmaassa sävyssä. Nämä ainutlaatuiset naisten kengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ilmettä. Valmistettu korkealaatuisimmasta luonnollisesta nahasta, ne tarjoavat erinomaisen ilmanvaihdon ja kestävyyden.
Filippo mokasiinit erottuu litteästä synteettisestä pohjasta, jonka korkeus on 1,5 cm, mikä tekee niistä erittäin mukavia päivittäisessä käytössä. Pyöreä kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää lisäävät eleganssia ja tekevät niistä samalla täydellisen istuvan jalkaan. Slip-on-kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen on erittäin helppoa ja nopeaa.
Nämä universaalit mokasiinit sopivat täydellisesti eri tyyleihin - ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja erikoistilaisuuksiin. Rento ja klassinen tyyli tekevät niistä täydellisen lisäyksen takkeihin, mekoihin tai housuihin. Valmistettu luonnonmateriaaleista, se ei ainoastaan takaa esteettistä ulkonäköä, vaan myös käyttömukavuutta, joten jalat tuntuvat mukavalta koko päivän.
Oli tilaisuus mikä tahansa, Filippo-loaferit ovat loistava valinta kevääseen ja kesään. Valmistajan alkuperäiseen laatikkoon pakattuna ne ovat täydellinen lahjaidea jokaiselle kauniiden jalkineiden ystävälle. Anna itsesi vietellä niiden ainutlaatuisella tyylillä ja mukavuudella - valitse Filippo mokasiinit jo tänään!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Filippo
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: harmaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 1.5
- Lukko: toinen , liukastua
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Lisäominaisuuksia: puute
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.