Bugatti Nahka mokka kengät miesten mukavat mokasiinit beige Bugatti NN153433

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä mukavuus ja eleganssi Bugatti NN153433 beige-nahkaisten mokkanahkaisten miesten loaferien avulla. Näissä ainutlaatuisissa kengissä yhdistyvät tyyli, mukavuus ja toimivuus, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kevät- ja kesäpäiviin.

Bugatti mokasiinit on valmistettu korkealaatuisesta luonnollisesta mokkanahkasta, mikä takaa paitsi tyylikkään ulkonäön myös kestävyyden. Niiden klassinen, pyöreä kärkiosa tekee niistä poikkeuksellisen helpon pukemisen, ja samalla ne sopivat täydellisesti useisiin tyyleihin - sekä rennon että elegantin.

Pehmeällä vuorauksella ja kangaspohjallisella varustetut kengät takaavat koko päivän mukavuuden. Pohjan paksuus 1,5 cm lisää keveyttä ja vakiokoko mahdollistaa helpon säätämisen jalkaan. Beige väri, joka on saanut inspiraationsa luonnollisista sävyistä, tekee näistä mokasiineista täydellisen lisäyksen melkein minkä tahansa miesten vaatekaappiin.

Bugatti NN153433 ei ole vain muodikas valinta, vaan myös aivan uusi, alkuperäinen tuote, jolla on 24 kuukauden takuu. Täydelliset jokapäiväiseen käyttöön, töihin tai ulkoiluun ystävien kanssa - nämä nahkaiset loaferit ovat välttämättömiä jokaiselle tyyliä ja mukavuutta arvostavalle miehelle. Sijoita mukavuuteen ja houkuttelevaan ulkonäköön - valitse Bugatti-loaferit!

  • Väri: beige
  • Tuottajakoodi: INT1998
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Miesten mokkanahkaiset mokasiinit
  • Lukko: liukastua
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Nenä: pyöristää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|