Filippo Nahkaballerinat Filippo DP1329 / 20 Nv laivastonsininen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Nahkaballerinat Filippo DP1329 / 20 Nv laivastonsininen
Löydä eleganssia ja mukavuutta laivastonsinisten Filippo DP1329/20 -balettiasuntojen avulla. Nämä nahkakengät ovat täydellinen valinta nykyaikaisille naisille, jotka arvostavat mukavuutta jokapäiväisessä toiminnassa. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, sekä ulkoosa että sisäosa takaavat erinomaisen ilmanvaihdon ja käyttömukavuuden.
Balettiasuille on ominaista tasainen 1 cm korkea kantapää, joka takaa mukavan käytön koko päivän. Mantelin nenän muoto antaa niille hienostuneen ilmeen, ja hienovarainen rusetti on viehättävä aksentti, joka erottaa tämän mallin. Mustat muovipohjat ovat kestäviä ja kestävät erilaisia sääolosuhteita, mikä tekee niistä ihanteellisia kumppaneita jokapäiväiseen kävelyyn.
Mallissa DP1329/20 on 6 cm päällinen, mikä tekee siitä sopivan moneen tyyliin - arkisesta tyylikkäämpään. Slip-on-kiinnityksen ansiosta niiden pukeminen on nopeaa ja kätevää, ja G-leveys takaa riittävän mukavuuden leveälle jalalle.
Tarkkaile tyyliäsi ja hyödynnä ainutlaatuinen alennus! Filippo DP1329/20 balettiasuntoja ostaessasi voit käyttää alennuskoodia MAJ, joka alentaa hintaa 15 %. Tyylikäs, käytännöllinen ja tyylikäs – näiden laivastonsinisten balettiasuntojen pitäisi kuulua jokaisen naisen vaatekaappiin. Älä odota, valitse mukavuus ja tunti joka päivä Filippon kanssa!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Ballerina > Kengät Filippo
- Lämmittävä: ei
- Varren korkeus: 6
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Lisäominaisuuksia: puute , keula-
- Väri: Laivasto
- Pohjan väri: musta
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: DP1329/20, Filippo DP1329/20
- Nenä: manteli
- Lihavuus: G.
- Kantapään / alustan korkeus: 1
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.