Inna marka Nahkaeristetyt nilkkurit, mustat Amanis
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Nahkaeristetyt nilkkurit, mustat Amanis
Nahkaeristetyt nilkkurit mustat Amanis: pakollinen vaatekaappi kylmiin päiviin
Kun ulkolämpötila alkaa laskea, jokainen nainen etsii jalkineita, jotka eivät tarjoa vain lämpöä ja mukavuutta, vaan ovat myös tyylikäs lisä syksyn ja talven tyyliin. Siksi esittelemme sinulle ainutlaatuiset naisten saappaat - Nahkaeristetyt nilkkurit Black Amanis.
Nämä tyylikkäät saappaat on suunniteltu korostamaan naisen vartaloa ja lisäämään itsevarmuutta jokaiselle käyttäjälle. Mukava sijoitus kiinteällä ja vakaalla 6,5 cm korkealla kantapäällä varmistaa erinomaisen käyttömukavuuden koko päivän ajan. Lisäksi korkealaatuisesta muovista valmistettu liukuestepohja varmistaa turvallisen kävelyn liukkailla pinnoilla.
Toimivuuden ja muodikkaan muotoilun yhdistelmä tekee esitellyistä nilkkureista erinomaisen valinnan naisille, jotka etsivät universaaleja jalkineita. Laadukkaasta ekonahasta valmistettu nilkkapäällinen on kiinnitetty vetoketjulla, mikä helpottaa nopeaa pukemista. Terävä varvas lisää eleganssia ja luonnetta koko rakenteeseen.
Kengän sisällä on lämmin ja pehmeä kenkäpeitto, joka pitää jalat lämpiminä myös pakkaspäivinä. Samasta materiaalista valmistettu eristetty pohjallinen takaa, että et menetä lämpöä pitkienkään ulkona vietetyn tunnin jälkeen.
Nilkkurit vetoavat klassisten ystäville - musta väri ja yksinkertainen, kuvioton muotoilu tekevät niistä tyylikkäitä ja ajattomia. Ne sopivat helposti yhteen monien vaatekaappiesineiden kanssa, sekä arkisin, kuten farkkuihin, että tyylikkäämpiin, kuten mekoihin ja hameisiin.
Valmistaja - vaikkakin eri merkki - toimittaa alkuperäiset pakkaukset, mikä tekee tuotteesta myös houkuttelevan lahjaidean. Amanis-saappaille on ominaista myös tyylikäs ja käytännöllinen alkuperäinen laatikko, mikä on kiistaton etu.
Kannattaa muistaa, että kengän koon valinnassa kannattaa noudattaa oheista kokotaulukkoa, jossa on tarkasti huomioitu pohjallisten pituus. Saatavilla koot, 36-41, sopivat jalan pituuksille 23,5 cm - 26,5 cm.
Nahkaeristetyt nilkkurit Black Amanis on täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa laatua, tyyliä ja mukavuutta myös kylminä päivinä. Sijoita vankkaisiin ja muodikkaisiin jalkineihin, jotka palvelevat sinua koko syys- ja talvikauden.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Pisteväri: musta
- Taso / pohja (cm): 1
- Akselin korkeus (cm): 11
- Akselin leveys (cm): 10
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Syksy talvi
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Muovi
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Nahkaeristetyt nilkkurit
- Nenä: spitz
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Kantapään / alustan korkeus: 6.5
Kiitos kommentin lisäämisestä.