Filippo Filippo Nahkaherrat, joissa on hapsut musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mustat Filippo Leather Lords with Fringes ovat tyylikkäitä ja mukavia jalkineita, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja juhlaan. Näissä naisten kengissä yhdistyvät rento ja klassinen tyyli, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kevääseen ja kesään.

Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta sekä ulko- että sisäpuolelta, mikä takaa käyttömukavuuden ja kestävyyden käytössä. Harjakattoinen kuvio ei vain tee niistä kevyitä, vaan antaa myös jalan hengittää. Pehmeä, sisäänrakennettu kantapää tekee lordista erittäin mukavan, ja pyöreä varvas sallii sormien liikkumisen vapaasti.

Näiden kenkien lisäetuna ovat tyylikkäät hapsut, jotka antavat niille alkuperäisen luonteen. Kulutuspinnalla varustettu muovipohja takaa hyvän pidon eri pinnoilla, mikä tekee niistä käytännöllisen valinnan kaikkiin tilaisuuksiin. 2,5 cm:n koron korkeus tarjoaa täydellisen tasapainon mukavuuden ja hienovaraisuuden välillä.

Filippo Leather Lords With Fringes -housuissa on slip-on-kiinnitys, jonka ansiosta ne on helppo pukea ja riisua. Piilotat ne valmistajan tyylikkääseen laatikkoon, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Valitse eleganssia ja mukavuutta joka päivä Filippon herrojen kanssa!

  • Kantapään tyyppi: tasainen
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: openwork , hapsut
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|