Filippo Nahkahousut Filippo DP3534 / 22 Go golden kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu eleganssiin ja mukavuuteen poikkeuksellisilla Filippo DP3534/22 -nahkaisilla kultasävyisillä mokasiineilla. Näissä ainutlaatuisissa naisille omistetuissa kengissä yhdistyvät klassinen leikkaus moderniin tyyliin. Niiden pyöreä nenä ja hienovarainen luonnollisen nahan rakenne tekevät niistä täydellisen täydennyksen mihin tahansa tyyliin.

Mokassiineissa on slip-on-kiinnitys, jonka ansiosta ne on helppo pukea ja riisua. Kengän sisäpuoli on vuorattu luonnollisella nahalla, mikä takaa optimaalisen käyttömukavuuden koko päivän ajan. Alustan korkeus on 2 cm ja päällinen on 6 cm korkea, mikä tekee kengistä paitsi tyylikkäitä, myös mukavia, täydelliset jokapäiväiseen ulkoiluun.

Pohjassa käytetylle muoville on ominaista korkea kestävyys ja lisämukavuutta antaa pohjallisen luonnollinen nahka. Mokassiineja on saatavilla leveydeltään G, joten ne sopivat täydellisesti jalkaan.

Nämä KeeShoes-malliston kultaiset mokasiinit ovat ehdotus naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta. Setti sisältää valmistajan alkuperäisen laatikon, joka sopii erinomaisesti säilytykseen tai tyylikkääksi lahjaksi. Lisäksi käytä alennuskoodia saadaksesi 20% alennuksen toisesta tuotteestasi!

Älä odota! Tarjoa itsellesi poikkeuksellista mukavuutta ja tyyliä valitsemalla Filippo DP3534/22 -nahkaiset kultaiset mokasiinit.

  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lämmittävä: ei
  • Varren korkeus: 6 cm
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: kultainen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 3

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|