Filippo Filippo Nahkaiset brocade -kengät harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu Filippo Leather Shoes with Glitter -kenkiin tyylikkäässä harmaan sävyssä - täydelliset jalkineet kesä- ja kevätpäiviin, joissa yhdistyy mukavuus ja ainutlaatuinen tyyli. Nämä naisten kengät ovat yhdistelmä klassikoita ja moderneja aksentteja, joten jokainen askel on kevyt ja täynnä hienovaraisuutta.

Slip-on kengät tekevät ostamisesta helppoa, ja ranteessa oleva kumikiila varmistaa täydellisen istuvuuden. Tälle mallille on ominaista pyöristetty kärki ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää, joka mahdollistaa mukavan käytön koko päivän. Laadukkaasta luonnonharmaasta nahasta valmistettu päällinen lisää eleganssia, ja kimaltelevat tasoseinämät herättävät huomiota ja lisäävät kiiltoa arjen muotoiluun.

4 cm:n koron korkeus tekee kengistä erittäin mukavat ja vakaat, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön. Pehmeä luonnollinen nahkapohjallinen ja synteettinen pohjallinen kulutuspinnalla takaavat mukavuuden ja turvallisuuden kävellessä.

Filippo Leather Shoes with Glitter -kengät ovat loistava valinta rentoihin retkiin, ostoksille tai tapaamisiin ystävien kanssa. Hienostunut muotoilu yhdistettynä toimivuuteen tekee niistä korvaamattoman osan kevään ja kesän vaatekaappiisi. Tilaa ne jo tänään ja lisää tyyliisi hieman kiiltoa!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: harmaa
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Kantapään tyyppi: buskin

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|