Filippo Filippo Nahkaiset Chelsea -saappaat ruskea
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Filippo Nahkaiset Chelsea -saappaat ruskea
Filippo Leather Chelsea -saappaat ruskeat ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan tyyliin. Nämä tyylikkäät saappaat on valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta ilmiömäisen ruskean värisenä, mikä herättää varmasti huomion. Mielenkiintoinen musta lisäosa lisää niihin luonnetta, mikä tekee niistä ainutlaatuisen elementin mihin tahansa tyyliin.
Kengän sisäpuoli on vuorattu tekstiilimateriaalilla, mikä varmistaa käyttömukavuuden ja mukavuuden koko päivän. Harmonisesti muotoiltu päällinen istuu täydellisesti jalkaan ja 12-13 cm korkeus lisää eleganssia. Kiinteä, kulutusta kestävä synteettinen pohja takaa kestävyyden ja turvallisuuden käytön aikana, ja litteä 4 cm korkea kantapää tekee Chelsea-saappaista mukavat myös pitkän kävelyn jälkeen.
Nämä Filippon Chelsea-saappaat sopivat täydellisesti arkeen ja antavat niille ripauksen luokkaa. Kengän eristys tekee niistä täydelliset syys/talvikauden kylmimpiin päiviin. Slip-on-kiinnityksen ja sisäänrakennetun pehmeän kantapään ansiosta kenkien pukeminen on nopeaa ja helppoa.
Anna Filippo Brown Leather Chelsea Boots -saappaat tulla välttämättömäksi osaksi vaatekaappiasi, joka sopii moneen tilanteeseen. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa ne ovat myös loistava lahjaidea. Valitse tyyli ja mukavuus, jotka kulkevat käsi kädessä!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Filippo
- Kokoelma: KeeShoes
- Varren korkeus: 12-13 cm
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: muut
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Akselin leveys: 22
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 4.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.