GOE Nahkaiset ketjuhousut GOE LL2N4038 Valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valkoiset nahkaiset mokasiinit ketjulla GOE LL2N4038 ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa eleganssia ja mukavuutta. Valmistettu luonnonnahasta, ne näyttävät poikkeuksellisen tyylikkäiltä ja tyylikkäiltä. Muoviketjulla koristeltu ne lisäävät kokonaisuuteen modernia luonnetta, joka erottaa ne muista malleista.

Näissä mokasiineissa on 4,5 cm korkea tasainen kantapää ja alusta, joka takaa vakauden ja mukavuuden koko päivän. Kumipohja on luistamaton, joten ne sopivat täydellisesti erilaisiin olosuhteisiin. Lisäksi kenkien sisäpuoli on varustettu pehmeällä luonnollisesta nahasta valmistetulla sisäkkeellä, joka varmistaa jalkojen mukavuuden.

Tämä malli sopii sekä arki- että tyylikkäämpiin tyyleihin. Ne sopivat yhteen erilaisiin asuihin housuista kesämekkoihin, mikä tekee niistä erittäin yleismaailmallisen vaatekaappituotteen. Mokassiineissa on pyöreä kärki, joka lisää hienovaraisuutta.

Kokoa valittaessa kannattaa käyttää kokotaulukkoa, jotta kengät sopivat täydellisesti. Mokkasiineja on saatavana kooissa 36-40, joten voit valita oikean tyylin eri jaloille.

GOE Leather Moccasins With Chain eivät ole vain muodikkaita, vaan myös käytännöllisiä, joten ne ovat loistava valinta jokapäiväiseen käyttöön. Valmistajan alkuperäisessä laatikossa ne ovat loistava lahja jokaiselle naiselle. Valitse nämä mokasiinit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta kaikissa tilanteissa!

  • kantapään korkeus (cm): 4,5 cm
  • Akselin korkeus (cm): 4,5 cm
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Malli: Nahkaiset loaferit GOE-ketjulla
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Tuottajakoodi: LL2N4038 VALKOINEN

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|