S.Barski Nahkaiset lenkkarit S.Barski Platform LR278 -valkoisessa valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä täydellinen yhdistelmä tyyliä ja mukavuutta valkoisilla nahka -lenkkarilla S. Barski LR278 -alustalla. Nämä kevyet avoimet naisten kengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta luonnon nahasta, ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat muoti ja mukavuutta päivittäin.

3 cm: n korkealle alustalle asetettu ne tarjoavat erinomaisen vakauden ja pidentävät jalkoja optisesti. Mukavuuslisäosan ansiosta jokaisesta vaiheesta tulee todellinen ilo, ja nahkapohja tekee kengistä erittäin miellyttäviä käyttää. Universal Design ilman kuviota antaa sinun yhdistää lenkkarit vapaasti erilaisiin satunnaisiin tyyliin - farkuista mekkoihin, mikä lisää ainutlaatuista eleganssia jokaiseen ilmeeseen.

Sneakers S. Barski ei ole vain muodikas aksentti vaatekaapissasi, vaan myös toiminnallinen elementti, joka toimii kaikissa tilanteissa. Täydellinen kevät- ja kesäpäiviin, jolloin haluat tuntea olosi mukavaksi luopumatta muodikkaasta ilmeestä.

Muista seurata kokotaulua valitsemalla kokoa, jotta lenkkarit vastaavat täydellisesti jalkaan. Valitse Valkoiset nahka -lenkkarit S. Barski LR278 -alustalla ja tuo hengitys tuoreudesta ja omaperäisyydestä jalkineiden kokoelmaan!

  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Tuottajakoodi: LR278 VALKOINEN
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Nahkaiset lenkkarit alustalla
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Taso / pohja (cm): 2

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|