S.Barski S.Barski Nahkaiset naisten kengät mustalla kiilanauhalla S. Barski

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten nahkakengät kiila S. Barski - musta

Tyylikäs ja mukava - nämä ovat naisten kengät S. Barski, jotka yhdistävät ajattoman ilmeen huolellisella suorituskyvyllä. Sileä, luonnollinen ulkoinen nahka antaa kengille yleisen hahmon, jonka ansiosta ne toimivat sekä jokapäiväisessä, rento tyylissä että toimistossa. Musta väri on klassikko, joka vastaa useimpia vaatekaappeja.

Mukavuutta koko päivän

Malli on varustettu innovatiivisella mukavuuskenkäjärjestelmällä ja erittäin pehmeällä luonnonahkalla, joka takaa mukavuuden jopa pitkän päivän aikana. Ekologinen nahkavuori lisää kulumisen mukavuutta, ja vakaa kiila, jonka korkeus on 6 cm hienovaraisella alustalla (noin 2 cm), antaa pienen vaikutuksen kasvattamatta vakavuudesta.

Sovellus ja tyyli

- Leikkaus: rento / lenkkarit - täydellinen keväällä ja syksyllä.

- Ei eristetty - yleinen siirtymäkauden ajan.

- Nauhoitettu lukko varmistaa jalan hyvin.

Tämä on ehdotus naisille, jotka arvostavat muodikan suunnittelun yhdistelmää toiminnallisuuteen.

Tärkeimmät ominaisuudet

- Tuottaja: S.Barski

- Musta väri

- Ulkomateriaali: luonnonnahka

- Sisäinen materiaali: vuori - ekologinen nahka; Sisäpohja - luonnonahka

- kantapää/kiila: 6 cm (noin 2 cm: n alustalla)

- Sulkeminen: nauhakiinnitys

- Koot: Vakio - Suositeltu koon ostaminen, jota yleensä käytät

- Tuote: Upouusi, alkuperäinen ja laji

- Takuu: 24 kuukautta

Huolenaihe ja vinkit

- Puhdista pehmeällä harjalla tai kostealla kankaalla, käytä pasta/kyllästys luonnon nahkaan.

- Vältä pitkän aikavälin liotusta; Kuivaa luonnollisissa olosuhteissa, kaukana suorasta lämmönlähteestä.

- Säilytä kuivassa paikassa, mieluiten täytetty pitämään muodonsa.

Yhteenveto

S. Barski -kengät ovat tyylikäs ja käytännöllinen valinta joka päivä - ne yhdistävät mukavuuskenkäjärjestelmän mukavuuden varovaisella nahkapinnoitteella. Jos etsit yleistä, vakaata puoliksi -ja muodikasta leikkausta ja laadukkaita, tämä malli on hyvä valinta.

  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 6
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|