Filippo Nahkaiset naisten kengät mustalla lohkolla Filippo
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Nahkaiset naisten kengät mustalla lohkolla Filippo
Naisten mustat Filippon nahkakengät lohkolla ovat ihanteellinen valinta muotia, eleganssia ja mukavuutta arvostaville naisille. Tässä klassisessa mallissa yhdistyvät hienovarainen muotoilu käytännöllisiin ratkaisuihin, jotka tekevät niistä täydelliset kaikkiin tilaisuuksiin - niin töihin, ystävien tapaamisiin tai ulkoiluun.
Korkealaatuisesta luonnonnahasta valmistettu päällinen tarjoaa paitsi esteettisen ulkonäön myös kestävyyden. Kengän sisäpuoli on vuorattu ekologisella nahalla, ja mukava luonnonnahasta valmistettu pohjallinen takaa käyttömukavuuden koko päivän. Koristeellinen 6 cm kantapää takaa vakauden ja ainutlaatuisen tyylin ja lisää eleganssia mihin tahansa asuun.
Filippo-kengät lisäävät myös toimivuutta nauhakiinnityksen ansiosta, joka mahdollistaa yksilöllisen säätämisen jalkaan. Ne on luotu jokapäiväistä toimintaa ajatellen, ja niiden rento muotoilu sopii täydellisesti kevään ja syksyn tyyliin.
Laadukas työstö ja huomiota yksityiskohtiin tekevät näistä kengistä erinomaisen sijoituksen muodikkaan ja mukavaan vaatekaappiin. Vakiokokojen ansiosta voit helposti muokata niitä tarpeidesi mukaan. Niillä on myös 24 kuukauden takuu, mikä vahvistaa niiden luotettavuutta entisestään.
Tilaa alkuperäiset Filippo-lohkokengät jo tänään ja nauti vertaansa vailla olevasta tyylin, mukavuuden ja ainutlaatuisen muotoilun yhdistelmästä!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Filippo
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Kantapään / alustan korkeus: 6
- Lukko: nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.