Polbut Polbut Nahkaiset naisten saappaat D1 musta ja valkoinen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 10 - 13 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Polbut Nahkaiset naisten saappaat D1 musta ja valkoinen
Tutustu tunnetun valmistajan Polbutin D1-nahkaisiin naisten nilkkurit - täydellinen yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta. Nämä mustat saappaat valkoisilla korosteilla ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muodikasta ulkoasua ja korkealaatuista työn laatua.
Valmistettu luonnonnahasta, sekä ulko- että sisäpuolelta, ne tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön myös käyttömukavuuden. Pyöreä varvas ja nilkkapäällinen antavat niille luonnetta ja takaavat samalla riittävän liikkumisvapauden. D1-nilkkureissa on 3,5 cm korkea alusta, mikä tekee niistä vakaat ja mukavat ja sopivat täydellisesti jokapäiväiseen muotoiluun.
Vaikka niitä ei ole eristetty, niiden ympärivuotinen muotoilu tekee niistä täydelliset erilaisiin olosuhteisiin. Nauhoituksen ansiosta ne voidaan säätää tarkasti jalkaan, mikä lisää käyttömukavuutta. Pohjan materiaali on synteettistä, joten se kestää vaurioita ja säilyttää hyvän pidon.
D1-nilkkurit ovat saatavilla valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä täydellisen lahjaidean. Ne sopivat täydellisesti sekä rennon että elegantin tyylin kanssa. Valitse Polbut-nilkkurit ja nauti muodikkaista ja mukavista jalkineista joka tilanteeseen!
- Tuottaja: Polbut
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Polbut
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Valkoinen , musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: alustalle
- Lihavuus: H.
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Lukko: nauhoitettu
- Tuottajakoodi: BM124412
Kiitos kommentin lisäämisestä.