Filippo Nahkakengät Filippo DP142 / 21 Wh Nv valkoinen ja laivastonsininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Filippo DP142/21 WH NV nahkakengät valkoisena ja tummansinisenä ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka etsii mukavia ja tyylikkäitä arkikenkiä. Nämä laadukkaasta luonnonnahasta valmistetut kengät tekevät vaikutuksen paitsi elegantilla muotoilullaan myös kestävyydellä.

DP142/21 malli on ratkaisu, jossa yhdistyvät modernius ja klassinen muotoilu. Slip-on suljin tekee niistä erittäin helpon pukea ja riisua, joten ne ovat täydellinen lisä jokapäiväiseen muotoiluun. Harjatut yksityiskohdat antavat niille keveyttä ja muodikasta luonnetta, ja valkoinen ja laivastonsininen värit sopivat täydellisesti uusimpiin trendeihin.

Synteettisen pohjan ansiosta nämä kengät tarjoavat mukavuutta ja hyvän pidon, mikä on tärkeää jokapäiväisessä toiminnassa. Yläkorkeus 5 cm ja alustan korkeus 1,5 cm takaavat vakauden rajoittamatta liikkumisvapautta.

Luonnonnahasta valmistettu vuori ja pohjallinen takaavat käyttömukavuuden, ja leveys G saa kengät istumaan täydellisesti jalkaan. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tyylikkään laatikon muodossa tekee siitä täydellisen lahjan.

Älä missaa tilaisuutta ja käytä alennuskoodia MAJ ostaaksesi nämä ainutlaatuiset kengät 15% alennuksella. Valitse mukavuus ja tyyli joka päivä Filippon kanssa!

  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lämmittävä: ei
  • Varren korkeus: 5 cm
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen , Laivasto
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: DP142 / 21 WH NV valkoinen ja laivastonsininen, DP142 / 21
  • Nenä: manteli
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|