Goodin Goodin Nahkakengät, joissa on rusetti hopea harmaa
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Goodin Nahkakengät, joissa on rusetti hopea harmaa
Esittelemme tyylikkäät ja tyylikkäät Goodin Leather Shoes -kengät hopeanharmaalla rusetilla, joista tulee varmasti täydellinen lisä mihin tahansa muodikkaaseen vaatekaappiin. Nämä ainutlaatuiset mokasiinit ilahduttavat harjakattoisella kuviolla ja viehättävällä rusetilla, jotka antavat niille poikkeuksellisen tyttömäisen luonteen.
100 % korkealaatuisesta luonnonnahasta valmistetut kengät eivät ole vain esteettisiä, vaan myös erittäin mukavia. Pehmeä kantapää ja slip-on muotoilu tekevät niiden pukemisesta erittäin helppoa ja varmistavat käyttömukavuuden. Kulutuspinnalla varustettu muovipohja varmistaa vakauden eri pinnoilla.
KeeShoes-mallisto huokuu rentoa ja klassista tyyliä, joka sopii täydellisesti arkeen ja erikoistilaisuuksiin. Lisäksi kevät-kesäkauden ansiosta nämä kengät ovat loistava valinta lämpimiin päiviin, sillä nahkamateriaali antaa jalkojen hengittää. Pyöreä nenä korostaa niiden eleganttia ulkonäköä.
Goodin Leather Shoes With a Bow on esimerkki modernin muotoilun ja ajattoman eleganssin yhdistämisestä. Riippumatta siitä, suunnitteletko kävelyä ympäri kaupunkia tai tärkeää juhlaa, nämä kengät täydentävät täydellisesti mitä tahansa tyyliä. Valitse mukavuus ja tyyli Goodinilla!
- Tuottaja: Goodin
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Goodin
- Lisäominaisuuksia: openwork , keula-
- Väri: hopea , harmaa
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 1.5
Kiitos kommentin lisäämisestä.