Filippo Nahkakengät paksulla lavalla sininen filippo dp6785

108,00

Löydä kauden viimeisin hitti - nahkakengät paksulla sinisellä alustalla tunnetusta Filippo -tuotemerkistä. Nämä ainutlaatuiset naisten lenkkarit ovat ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta ilmettä. Kengät on asetettu vakaalle, koriste -alustalle 4 cm paksu, mikä ei vain lisää korkeutta, vaan myös harmonisoivat hyvin erilaisten tyylien kanssa.

Valmistettu korkealaatuisesta luonnon nahasta, nämä kengät tarjoavat erinomaisen ilmanvaihdon ja kestävyyden. Kengän sisustus on viimeistelty pehmeällä kankaalla, ja luonnon nahkainen insertti takaa mukavuuden käyttää jopa pitkiä tunteja. Pyöreä nenä ja nauhoitettu lukko antavat heille urheilullisen hahmon, täydellisen päivittäin.

Filippo -kengät ovat ihanteellinen lisävaruste sekä rentoille että useammalle urheilutyylille. Ne toimivat täydellisesti keväällä ja syksyllä, kun sää voi olla muuttuva. Vakiokoon takia suosittelemme, että valitset useimmiten käyttämäsi koon, mikä varmistaa täydellisen istuvuuden.

Alkuperäiseen laatikkoon pakattuna nämä siniset lenkkarit eivät ole vain loistava valinta sinulle, vaan myös loistava lahjaidea rakkaalle. Älä missaa tilaisuutta esitellä vähän väriä vaatekaappisi - keskity tyyliin ja mukavuuteen Filippo -kengillä!

  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Korkeus: matala
  • Tuottajakoodi: Paw637b
  • Väri: sininen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|