Zazoo

Nahkakengät polven edessä Zazoo 3675 valkoinen viesti

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä eleganssi ja tyyli klassisilla nahkakengillä polven edessä Zazoo 3675 -viestissä muodikkaassa valkoisessa sävyssä. Korkealaatuisimmasta luonnon nahasta valmistettu nämä saappaat ovat ihanteellinen yhdistelmä mukavuutta ja hienostunutta estetiikkaa.

Heidän hienovarainen muotoilu, jossa on terävät varpaat, optisesti pidentävät jalkojaan korostaen kunkin vaiheen naisellinen luonne. Vetoketjun kiinnittämisen, saappaan asettamisen ja poistumisen ansiosta siitä tulee erittäin yksinkertainen, jota arvostat varmasti jokapäiväisessä käytössä.

Polven yläosan korkeus ja 7 cm: n korkopää tekevät niistä loistavan valinnan molemmille muodollisille tyylille että poikkeuksellisille iltamatkoille. Luonnon nahasta valmistettu sisustus varmistaa mukavuuden ja mukavuuden pitkiä tunteja.

Muista, että kokoa valittaessa on koonpöydän ohjaamisen arvoinen, jotta jalkineet sopivat täydellisesti jalkaan. Zazoo 3675 -kengät ovat välttämättömiä jokaisen modernin naisen vaatekaappissa, joka arvostaa tyylikkyyttä ja mukavuutta. Älä epäröi, lisää tämä ainutlaatuinen malli kokoelmaan ja nauti muodikkaasta tyylistä jokaisessa vaiheessa!

  • Valmistajan koodi: 3487 valkoinen
  • Koron/tason korkeus: 7
  • Lukko: lukon päällä
  • Koron korkeus (cm): 7
  • Yläkorkeus (cm): 38
  • Yläleveys (cm): 17,5
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Väri: valkoinen
  • Pohjan väri: ruskea
  • Pohjan materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
  • Nosek: spits
  • Lämpeneminen: EI
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|