Filippo Nahkalenkkarit Filippo DP1388 / 21 Nv laivastonsininen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Filippo DP1388/21 Nv nahkalenkkarit ovat erinomainen valinta aktiivisille naisille, jotka etsivät tyylikkäitä ja mukavia jalkineita jokapäiväiseen käyttöön. Näissä lenkkareissa on 5,5 cm matala päällinen, ja niissä yhdistyvät eleganssi ja mukavuus. Valmistettu luonnonnahasta, sekä ulkokerros että vuori tarjoavat erinomaisen ilmanvaihdon ja mukavuuden koko päivän.

Jalkineiden laivastonsininen väri on universaali, mikä tekee niistä sopivan moneen tyyliin - arkisarjoista tyylikkäämpiin yhdistelmiin. Pitsiikkunat mahdollistavat yksilöllisen säätämisen jalkaan, mikä lisää käyttömukavuutta. Tennareille on ominaista myös pyöreä kärki, joka lisää niihin hienovaraisuutta ja tyylikkyyttä.

Lisäetuna on synteettinen pohja ja piilotettu kiila, jotka lisäävät korkeutta ja eleganssia mukavuudesta tinkimättä. Erityisesti jokapäiväiseen muotoiluun suositeltu Filippo-brändi huolehti jokaisesta yksityiskohdasta, mikä tekee näistä kengistä paitsi esteettisiä myös toimivia.

Säästäville asiakkaille on tällä hetkellä saatavilla alennuskoodi, jonka avulla voit ostaa nämä upeat tennarit 15 % alennuksella. Valitse Filippo DP1388/21 Nv nahkaiset tennarit ja nauti mukavuuden ja tyylin yhdistelmästä joka tilanteessa!

  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Varren korkeus: 5,5
  • Kantapään tyyppi: piilotettu kiila
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Laivasto
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: DP1388 / 21 NV
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|