Filippo Nahkalenkkarit Filippo DP1414 / 22 Wh Go valkokulta valkoinen kultainen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Nahkalenkkarit Filippo DP1414 / 22 Wh Go valkokulta valkoinen kultainen
Filippo DP1414/22 Wh Go -nahkaiset lenkkarit ovat ihanteellinen tarjous naisille, jotka arvostavat tyylin ja mukavuuden yhdistelmää. Korkealaatuisesta luonnonnahasta valmistetut valkoiset ja kultaiset tennarit kiinnittävät varmasti huomiota ja lisäävät raikkautta mihin tahansa tyyliin.
Tennareissa on pyöreä kärki, matala 7 cm korkea päällinen ja erittäin mukava muovipohja. Alustan korkeus on 2,5 cm, mikä tekee kengistä vakaat ja mukavat käyttää. Klassinen nauhakiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan.
Kengän sisäpuoli on viimeistelty kankaalla, ja nahkainen pohjallinen takaa riittävän ilmanvaihdon ja mukavuuden. Nämä lenkkarit on tarkoitettu jokapäiväiseen käyttöön, ne sopivat täydellisesti sekä kävelyyn että ystävien tapaamiseen.
Minimalistisen muotoilunsa ansiosta Filippo DP1414/22 Wh Go -lenkkarit sopivat moniin tyyleihin. Valkoinen väri ja kultaiset aksentit antavat niille tyylikkään luonteen, joten voit yhdistää niitä sekä arki- että muodollisempiin asuihin.
On myös hyvä huomioida, että tarjous sisältää alennuskoodin, jolla saat -20% alennuksen toisesta tuotteesta. Filippo-lenkkarit ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää mukavuuden muodikkaan lookin.
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Filippo
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Nenä: pyöristää
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Varren korkeus: 7 cm
- Kantapään tyyppi: alustalle
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: Valkoinen , kultainen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Lämmittävä: ei
- Lihavuus: G.
- Kantapään / alustan korkeus: 4
Kiitos kommentin lisäämisestä.