Filippo Nahkalenkkarit Filippo DP1500 / 21 Beige

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Filippo DP1500/21 beigenväriset nahkalenkkarit**

Kutsumme sinut tutustumaan ainutlaatuisiin Filippo DP1500/21 nahkalenkkariin ajattoman beigen värisenä. Nämä naisia ​​ajatellen suunnitellut matalat lenkkarit ovat täydellinen ratkaisu ihmisille, jotka etsivät mukavia ja tyylikkäitä jalkineita jokapäiväiseen tyyliin.

**Suunnittelu ja materiaalit:**

Kengät on valmistettu luonnollisesta nahasta, mikä takaa paitsi tyylikkään ulkonäön myös kestävyyden. Tennarien sisäpuoli on vuorattu ekologisella nahalla, mikä lisää käyttömukavuutta. Lisäksi luonnonnahkainen sisäosa varmistaa riittävän ilmanvaihdon, mikä on erityisen tärkeää lämpiminä päivinä.

**Ominaisuudet:**

Tennareissa on 5 cm korkea kiila ja tasainen alusta, mikä tekee niistä täydelliset sekä arkeen että vaativampiin tilaisuuksiin. Pyöreän kärjen ja slip-on-kiinnityksen ansiosta kenkien pukeminen on erittäin helppoa ja mukavaa.

**Tyyli ja mukavuus:**

Nämä beigenväriset Filippo-lenkkarit sopivat täydellisesti eri tyyleihin, rento ja tyylikkäämpiin, mikä takaa maksimaalisen mukavuuden. Lisäetuna on valkoinen synteettinen pohja, joka ei ole vain tyylikäs, vaan myös kulutusta kestävä.

**Eksklusiiviset tarjoukset:**

Älä missaa nykyistä kampanjaamme! Käytä koodia MAJ ja nauti 15 % alennuksesta tästä mallista.

Täydelliset arjen haasteisiin, Filippo DP1500/21 nahkalenkkarit ovat yhdistelmä mukavuutta, tyyliä ja laadukkaita materiaaleja.

Tilaa tänään ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi joka päivä!

  • Korkeus: matala
  • Varren korkeus: 6
  • Kantapään tyyppi: buskin
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|