Filippo Nahkalenkkarit Filippo DP3549 / 22 Wh valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme Filippo DP3549/22 Wh -nahkaiset tennarit klassisen valkoisena - täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä joka päivä. Laadukkaasta luonnonnahasta valmistetut matalat urheilukengät yhdistävät eleganssia ja mukavuutta nauhakiinnityksellä, joka mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan.

Filippo tennareille on ominaista kevyt synteettinen pohja, jonka alustakorkeus on 2 cm, mikä takaa erinomaisen iskunvaimennuksen kävellessä. 7 cm korkea piilokiila lisää ohutta siluettia ja pyöreä varvas takaa käyttömukavuuden.

Riippumatta päivittäisistä haasteistasi, nämä kengät täydentävät täydellisesti kaikkia asuja. Kankaalla ja laadukkaalla nahkaverhoilulla viimeistelty sisustus tekee lenkkarista paitsi muodikkaat, myös takaavat mukavuuden koko päivän.

Filippo DP3549/22 Wh on malli ilman kuviointia, mikä tekee siitä äärimmäisen yleiskäyttöisen ja helposti yhdisteltävän eri asuihin. Nämä lenkkarit tarjotaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, joten ne ovat jokaisen muodikkaan naisen vaatekaappi. Käytä alennuskoodia ja nauti -20% alennuksesta toisesta tuotteesta!

  • Korkeus: matala
  • Lukko: nauhoitettu
  • Varren korkeus: 10
  • Kantapään tyyppi: piilotettu kiila
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 7
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|