Eksbut Nahkapumput beige Eksbut 339

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Beiget nahkapumput Eksbut 339 ovat tyylikäs valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa mukavuuden ja tyylin yhdistelmää. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, ne tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön myös erinomaisen kestävyyden ja käyttömukavuuden.

Nämä kauniit vaalean beige-pumput sopivat täydellisesti viimeisimpiin muotitrendeihin, ja niiden hienovarainen sävy tekee niistä yhteensopivia moniin tyyleihin - jokapäiväisistä tyylikkäämpiin. 6,5 cm korkea kantapää lisää siluettiin hoikkautta ja varmistaa samalla vakauden kävellessä.

Slip-on-kiinnityspumput ovat erittäin käytännöllisiä ja helppoja pukea, joten ne ovat täydellinen valinta jokapäiväiseen käyttöön. Kengän sisäpuoli on vuorattu luonnonnahalla, mikä takaa mukavuuden myös pitkäaikaisessa käytössä.

Puolalaisen Eksbut-merkin malli 339 on erinomainen tarjous naisille, jotka haluavat erottua joukosta eleganssilla ja maulla. Laadukkaat materiaalit, minimalistinen muotoilu ilman kuvioita ja mukava leveys G tekevät näistä pumpuista loistavan lisäyksen mihin tahansa vaatekaappiin.

Lopeta päiväsi tyylikkäästi ja valitse Eksbut 339 -pumput – klassikko, josta tulet rakastamaan!

  • Kantapään tyyppi: Kiinnitä
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Spitz
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Väri: beige
  • Lukko: liukastua , toinen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lihavuus: G.
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Malli: 339
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|