PA2 PA2 Nahkasaappaat Crocodile vetoketjukuvio musta Briana

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelyssä Briana Pattern Leather Crocodile Boots valmistajalta PA2 - täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssin mukavuuteen. Nämä tyylikkäät mustat saappaat on valmistettu huolellisesti korkealaatuisesta luonnonnahasta, mikä takaa paitsi kestävyyden myös ainutlaatuisen ulkonäön.

Lohkon muodossa matalalle kantapäälle asetetut saappaat tarjoavat mukavuutta jokapäiväisessä käytössä, ja niiden pyöristetty kärki on sekä esteettinen että kärkiavaruus. Tämä malli on erittäin käytännöllinen vetoketjun ansiosta, joka mahdollistaa helpon pukemisen ja riisumisen.

Saappaiden sisällä on kenkäpeitosta tehty eristys, mikä tekee niistä ihanteellisen ratkaisun kylmiin syyspäiviin. Lisäksi koristeellinen solki antaa niille ainutlaatuisen luonteen, joten ne täydentävät täydellisesti monia tyylejä.

Saatavilla olevat koot on esitetty taulukossa, ja ylinumeroinnin vuoksi on suositeltavaa valita pienempi koko. Näiden saappaiden varren korkeus on 12,5 cm ja leveys 11 cm, joten niitä voidaan käyttää sekä housujen että mekkojen kanssa.

Jos etsit jalkineita, joissa yhdistyy toiminnallisuus ja muodikas muotoilu, Briana Pattern Crocodile Leather Ankle Boots on loistava valinta! Anna itsellesi tämä ilo ja täydennä vaatekaappiasi tällä alkuperäisellä mallilla.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Malli: Nahkakrokotiilisaappaat Brian-kuvio
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: eläin
  • Lukko: lukon päällä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: lohko
  • Akselin leveys: 11
  • Varren korkeus: 12.5
  • Kantapään / alustan korkeus: 5.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|